MAGO CAR
telefon: Nowy Sącz - 512 363 592, Rzeszów - 502 908 288, Kielce - 512 363 592
Nowy Targ - 512 363 592


O Firmie MAGO CAR


Głównym założeniem naszej firmy jest stworzenie wysokiej jakości ogólnej struktury wynajmu nowych samochodów, która byłaby dostępna dla każdej grupy klientów w każdym mieście , otwartej na ich potrzeby i oczekiwania. Systematycznie chcemy zdobywać Państwa zaufanie poprzez jakość i rzetelność wykonywanych usług, a także budować długofalowe relacje.

Dla nas liczy się przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo, dlatego też nie wprowadzamy do oferty samochodów, których czas już dawno minął. Nasza wypożyczalnia samochodów bazuje głównie na nowych samochodach, które posiadają klimatyzację oraz są wyposażone w niezbędne standardy bezpieczeństwa przez co jazda nimi staje się przyjemniejsza a kierowca czuje, że ma samochód pod pełną kontrolą. W trosce o bezpieczeństwo klientów nasze auta podlegają regularnym przeglądom a w okresie zimowym wyposażone są w stosowne opony.

Oprócz wynajmu samochodów osobowych, oraz wypożyczalni busów mamy do zaoferowania również bardzo bogaty portfel usług świadczonych przez naszą firmę poczynając od klientów detalicznych po klientów korporacyjnych. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom jesteśmy w stanie dopasować ofertę względem docelowych potrzeb każdego z klientów. Posiadamy specjalne systemy cenowe umożliwiające znaczne obniżenie cen wynajmów i usług towarzyszących. Współpracujemy również z firmami typu: assistance, biura podróży, zakłady ubezpieczeń, serwisy samochodowe, leasing, zakłady produkcyjne i usługowe.

Firma Mago Rent a Car wynajem samochodów obsługuje trzy główne lokalizacje: Rzeszów, Lotnisko Jasionka oraz Nowy Sącz ale jesteśmy w stanie dostarczyć pojazdy również poza ich granice.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą cenową - niewątpliwie jedną z najkorzystniejszych na rynku.

OBSZAR NASZEGO DZIAŁANIA Swoim zasięgiem obejmuje miasta Rzeszów i Nowy Sącz oraz okolice w promieniu 100 km.

Oddział Nowy Sącz - lokalizacja

Oddział Rzeszów - lokalizacja