MAGO CAR
telefon: Nowy Sącz - 512 363 592, Rzeszów - 502 908 288, Kielce - 512 363 592
Nowy Targ - 512 363 592


Autolaweta Limanowa

Mago Car udzieli Państwu skutecznego wsparcia w przypadku rozmaitych szkód komunikacyjnych. Jeżeli doszło do kolizji lub wypadku, w efekcie których Państwa auto zostało unieruchomione, błyskawicznie dostarczymy autolawetę do Limanowej. Nasza oferta dotyczy również szerokiego zakresu profesjonalnej pomocy drogowej, a także napraw powypadkowych. Zapraszamy do kontaktu, gdy znajdą się Państwo w trudnej sytuacji na drodze!

Autolaweta Mago Car szybko i skutecznie w Limanowej!

Stłuczka albo wypadek niestety może przydarzyć się każdemu. Kolizja drogowa to niewątpliwie wydarzenie generujące silny stres, warto więc w tych nieprzyjemnych okolicznościach zdać się na profesjonalistów. Mago Car niesie niezawodną pomoc drogową. Posiadamy szeroką gamę specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu rozwiążemy nawet najtrudniejszy problem w razie unieruchomienia Państwa samochodu na trasie. Dysponujemy między innymi autolawetami z hydrauliczną oraz stałą platformą, którymi odholujemy pojazd z Limanowej.

W pełni profesjonalnie zajmiemy się wszystkimi pojazdami mechanicznymi, bez względu na to, czy chodzi o samochód osobowy, czy dostawczy, motor albo quad. Obejmiemy pieczą również pojazdy większych gabarytów: ciągniki rolnicze bądź wózki widłowe.

Potrzebna jest autolaweta w Limanowej? Wystarczy wybrać numer do Mago Car! Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały rok!

512 363 592 - woj. Małopolskie

502 908 288 - woj. Podkarpackie

szkody@magocar.pl

Uścisk dłoni na tle samochodu na terenie Limanowa

Oddział Nowy Sącz - lokalizacja

Oddział Rzeszów - lokalizacja