MAGO CAR
telefon:

Nowy Sącz - 512 363 592, Rzeszów - 502 908 288, Kielce - 512 363 592


Nowy Targ - 512 363 592Wypożyczalnia samochodów, aut osobowych - Kielce

Wypożyczalnia samochodów Mago Car od lat zajmuje się wynajmem samochodów. Jednym z miast, w których można nas znaleźć są Kielce. Gwarantujemy, że wszystkie wynajmowane u nas samochody mają pełen pakiet ubezpieczeń OC i AC. Dbając o Państwa bezpieczeństwo na bieżąco sprawdzamy ich stan technicznym oraz rezygnujemy z wynajmu aut, których lata świetności już minęły. Zwracamy uwagę na komfort jazdy, dlatego każde z aut jest wyposażone w klimatyzację oraz niezbędne standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu jazda jest przyjemniejsza, a kierowca czuje, że ma samochód pod kontrolą. W zależności od indywidualnych preferencji nasi Klienci mają do wyboru auta zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów. Wynajem samochodów w Kielcach, to także możliwość wyboru aut różnych rozmiarów i typów. Na każdym kroku dbamy o to, aby Klienci mogli dobrać pojazd do swoich preferencji, co przekłada się na komfort jazdy.

Wypożyczalnia samochodów w Kielcach oferuje profesjonalny wynajem średnio i długoterminowy zarówno aut osobowych, jak i vanów oraz samochodów dostawczych. Dla każdego Klienta, który decyduje się na wynajęcie pojazdu na okres dłuższy niż 1 miesiąc mamy specjalną, atrakcyjną ofertę.

W Mago Car wynajmiesz samochody do nauki jazdy, które są dostosowane do szkolenia kierowców kat. B. Proponowane marki to suzuki lub hyundai. Mogą Państwo zdecydować się na także na wynajem aut do nauki jazdy w ramach bezpłatnego wynajmu z OC sprawcy.

Jeśli poszukują Państwa wynajmu samochodu zastępczego, to zapraszamy do Mago Car w Kielcach. W przypadku kolizji czy wypadku, gdy nasi Klienci są stroną poszkodowaną, przysługuje im samochód zastępczy z OC sprawcy. Z przyjemnością pomożemy w przebrnięciu przez formalności, tak aby szybko mogli Państwo cieszyć się mobilnością i nie martwić kosztami.

Korzyści z wynajmu aut w MAGO CAR

Wynajem auta, to idealne rozwiązanie dla każdego kto potrzebuje samochodu tylko na określony czas. Nie posiadają Państwo samochodu, a koniecznie potrzebują gdzieś pojechać? Przylecieli Państwo samolotem i muszą udać się w dalszą podróż? A może Państwa pojazd został uszkodzony podczas kolizji? W tych oraz wielu innych przypadkach wynajem aut jest niezastąpiony. Decydując się na wynajem samochodu w Mago Car w Kielcach przede wszystkim otrzymują Państwo jasne zasady wynajmu. Cennik jest przejrzysty, dzięki czemu Klienci doskonale wiedzą z góry za co płacą i nie muszą obawiać się niemiłych niespodzianek. Dla Państwa wygody oferta został pogrupowana w cenniku ze względu na długość trwania wynajmu.

Każde auto posiada pełen pakiet ubezpieczeń, jest bezpieczne, komfortowe, zatankowane do pełna oraz umyte. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór floty pojazdów od małych aut przez vany aż po samochody dostawcze. Część z nich posiada skrzynie manualną, a część automatyczną, a więc każdy znajdzie auto idealne dla siebie. Z nami mają Państwo możliwość wynajmu zarówno krótko, jak i długoterminowego. Można wypożyczyć samochód i wyjechać nim za granicę. Nie ustalamy także limitu kilometrów. Przyjdź do nas i przekonaj się, że wynajem aut w Kielcach w Mago Car, to same korzyści!

WYNAJEM


ZWROT

SAMOCHODY OSOBOWE Z MANUALNĄ SKRZYNIĄKielce - Jak znaleźć naszą wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Mago Car w Kielcach znajduje się na ul. Pomorskiej. Nie jest nas trudno znaleźć, ponieważ znajdujemy się pomiędzy dwoma dużymi ulicami, czyli ul. Źródłową i Sandomierską. Punktem orientacyjnym może być Apteka Sandomierska znajdują się na rogu ulicy Sandomierskiej i Pomorskiej. Nie opodal znajduje się także Państwowa Straż Pożarna, która może stanowić kolejny punkt odniesienia. W przypadku jakichkolwiek trudności z dotarciem do nas, proszę dzwonić, chętnie pomożemy i będziemy nawigować.

ul. Pomorska 29/4   25-343 Kielce   tel. 512 363 592