MAGO CAR
telefon: Nowy Sącz - 512 363 592, Rzeszów - 502 908 288, Kielce - 512 363 592
Nowy Targ - 512 363 592


Nasze busy

Celem Mago Car jest oferowanie najwyższej jakości wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów dostawczych w połączeniu z przyjaznym dla klienta cennikiem. Zależy nam na wysokiej klasie usług, dlatego oddając do Państwa dyspozycji w naszej wypożyczalni samochody dostawcze i busy osobowe do wynajęcia, bazujemy głównie na nowych samochodach.

Analogicznie, jak wielu z Państwa cenimy długofalowe relacje, stąd bez względu na to, czy chodzi np. o wynajem długoterminowy busa 9-osobowego, czy samochodu dostawczego - cena zaproponowana w Mago Car zawsze będzie atrakcyjna. Dla nas liczy się satysfakcja naszych klientów oraz opinia wypożyczalni samochodów i busów 9-osobowych otwartej na Państwa potrzeby i oczekiwania.

Bus dla 9 osób na wynajem - wygoda i bezpieczeństwo podróżowania

Wypożyczenie busa dla 9 osób to idealne rozwiązanie, kiedy planuje się rodzinną wycieczkę, weekend z grupą znajomych, albo szkolenie dla pracowników w innej lokalizacji niż miejsce zatrudnienia. Wynajem 9-osobowego busa pozwoli zaoszczędzić koszty paliwa, zwiększy komfort podróżowania, a zarazem będzie sprzyjać integracji, dając możliwość cieszenia się w trasie wspólnym towarzystwem.

Wybierając bus na wynajem 9-osobowy na wyjazd wakacyjny czy w delegację zyskuje się dodatkową zaletę, jaką jest duża przestrzeń bagażowa. Spakowanie w podróż odpowiedniej ilości rzeczy w busach 9-osobowych do wynajęcia w Mago Car nie będzie wiązało się z ograniczeniami gabarytowymi typowymi dla przemieszczania się samolotem.

Nasza firma odpowiednio zadba o Państwa gości. Bus 9-osobowy do wynajęcia to okazja, by wygodnie przemieścić osoby zaproszone na wesele np. z kościoła do miejsca kontynuowania uroczystości ślubnej. Forma transportu w oparciu o busy osobowe na wynajem sprawdzi się doskonale także wobec kluczowych kontrahentów, zgromadzonych na szkolenie bądź imprezę firmową. Zapewnimy im wygodę podróżowania w obszernym, atrakcyjnie wyposażonym aucie o ciekawej i eleganckiej stylistyce, znakomicie pełniącym funkcje reprezentacyjne.

Zoptymalizuj koszty dzięki wypożyczeniu samochodu dostawczego

Decydując się na współpracę z Mago Car zyskują Państwo pewność, iż będą mieć do czynienia ze sprawdzonymi modelami, bezpiecznymi dla użytkownika. Każdy nasz samochód dostawczy i 9-osobowy na wynajem posiada pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance w kraju i za granicą.

W Mago Car stawiamy sobie za cel tworzenie najnowocześniejszej struktury, co znajduje odzwierciedlenie w wysokiej klasie poszczególnych egzemplarzy maszyn naszej floty. Każdy bus 9-osobowy na wynajem z naszej wypożyczalni jest klimatyzowany, co sprawi, że nawet najdłuższa podróż nim będzie komfortowa. Kierowca busa do wynajęcia 9-osobowego z Mago Car będzie czuć, że ma pojazd pod pełną kontrolą, gdyż wszystkie auta przechodzą regularnie przeglądy i są wyposażone w opony odpowiednie do panującej pory roku.

Wypożyczenie samochodu dostawczego znacząco optymalizuje koszty operacyjne Państwa firmy. Nasi doradcy w każdej chwili służą pomocą, by dobrać auto w 100% dopasowane do Państwa potrzeb.

WYNAJEM

ZWROT