MAGO CAR
telefon: Nowy Sącz - 512 363 592, Rzeszów - 502 908 288, Kielce - 512 363 592
Nowy Targ - 512 363 592


Autolaweta Gorlice

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi autolawety w Gorlicach. Posiadamy odpowiedni sprzęt do transportu pojazdów, uszkodzonych na skutek wypadku lub stłuczki. Dysponujemy autolawetami z hydrauliczną oraz stałą platformą i wózkami do załadunku pojazdów z zablokowaną automatyczną skrzynią biegów. Ponadto wykorzystujemy przyczepy, jak również rolki transportowe, gdy dojdzie do poważnego uszkodzenia kół.

Profesjonalny załadunek pojazdów po kolizji na autolawetę wezwaną w Gorlicach czy okolicznych miejscowościach przeprowadzamy też za pomocą dźwigów i wyciągarek.

Potrzebna autolaweta w Gorlicach? Wezwij pomoc drogową Mago Car!

Gdzie zadzwonić, gdy w Gorlicach potrzebna jest pomoc drogowa? Wystarczy telefon do Mago Car, a my udzielimy jej błyskawicznie i w pełni fachowo. Zajmiemy się dowiezieniem paliwa i wymianą koła. Za pomocą startera dokonamy uruchomienia-odpalenia samochodu. Bezinwazyjnie otworzymy pojazd, jeśli użytkownikowi przydarzy się zatrzaśnięcie kluczyków w jego wnętrzu.

Fachowo zaopiekujemy się każdym rodzajem pojazdu mechanicznego: samochodem dostawczym, osobowym, motorem, quadem, wózkiem widłowym czy ciągnikiem rolniczym w Gorlicach. Pomoc drogowa nie wyczerpuje pełnej oferty Mago Car. Naszym klientom oferujemy samochody zastępcze, a także całodobowy, monitorowany parking.

Świadczymy usługi nie tylko w Gorlicach, ale na terenie całej Polski i Europy w zakresie pomocy drogowej oraz Assistance. Jesteśmy dla Państwa przez 365 dni w roku, czekamy na kontakt!

512 363 592 - woj. Małopolskie

502 908 288 - woj. Podkarpackie

szkody@magocar.pl

Uścisk ręki na tle samochodu

Oddział Nowy Sącz - lokalizacja

Oddział Rzeszów - lokalizacja