MAGO CAR
telefon: Nowy Sącz - 512 363 592, Rzeszów - 502 908 288, Kielce - 512 363 592
Nowy Targ - 512 363 592


Wynajem zagraniczny


banner

City break, a może dłuższe wakacje w Europie z dojazdem własnym? Dziś brak własnego auta nie stanowi już żadnej przeszkody, aby realizować swoje podróżnicze marzenia.
Nasza wypożyczalnia samochodów umożliwi Państwu wygodny i zarazem bezpieczny wyjazd za granicę - wystarczy skorzystać z atrakcyjnej oferty wynajmu samochodu, opracowanej przez nas specjalnie pod kątem wyjazdu zagranicznego.

Wynajem auta na wyjazd za granicę - nowe możliwości dla rodzin, przyjaciół i pracodawców

Długo wyczekiwany i zasłużony urlop nierzadko wiąże się z koniecznością przetransportowania większej ilości bagaży. Dlatego coraz bardziej popularne i łączące się z wygodą rozwiązanie stanowi wynajem auta na wakacje za granicą. Opcja skorzystania z pojazdu dysponującego większą przestrzenią bagażową nie tylko pozwoli pomieścić wszystkie walizki, które zamierza się ze sobą zabrać, ale także podnosi pewność i bezpieczeństwo podróży.

Flota Magocar jest regularnie sprawdzana pod kątem wysokiej sprawności technicznej, a wszystkie pojazdy mają ubezpieczenie OC i AC, zachowując niezbędne standardy. Wynajem samochodów na wyjazd za granicę prowadzimy w oparciu o renomowane marki, słusznie kojarzone z bezpieczeństwem i zarazem komfortem jazdy. Nasze pojazdy zagwarantują Państwu pewne poruszanie się zarówno po metropoliach, jak i bezdrożach wybieranych przez osoby preferujące kontakt z dziką naturą. Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy dodatkowe wyposażenie jak fotelik samochodowy. Z przyjemnością zaproponujemy wypożyczenie samochodu na wyjazd za granicę modelem szczególnie ekonomicznym w eksploatacji.

Kochają Państwo aktywny wypoczynek i potrzebują przewieźć w miejsce docelowe większy sprzęt turystyczny? Idealnym rozwiązaniem będzie zrealizowanie transportu wypożyczonym samochodem dostawczym za granicę. Dysponujemy również busami, dzięki którym w podróż może razem wyruszyć większa liczba osób we wspólnym towarzystwie. To atrakcyjna oferta dla pracodawców organizujących przykładowo szkolenia dla pracowników poza granicami kraju.

Wypożyczenie auta na wyjazd za granicę - bezpieczna i komfortowa podróż

Wynajem auta na wyjazd za granicę umożliwi Państwu bezproblemowy dostęp do najnowszych modeli samochodów charakteryzujących się bogatym wyposażeniem, pojemnymi bagażnikami oraz pozwoli obniżyć koszty wakacji czy podróży służbowych w porównaniu z drogimi lotami pasażerskimi. Dzięki naszej rozbudowanej flocie przewiezienie większej liczby osób, rzeczy osobistych oraz sprzętu nie będzie stanowić najmniejszego problemu, bez względu na to, czy chodzi o weekendowy wypad za miasto czy wielomiesięczny wyjazd. To znakomita alternatywa również dla właścicieli firm, którzy okazjonalnie potrzebują przemieścić mniejszą lub większą grupę pracowników albo kluczowych klientów komfortowym, klimatyzowanym środkiem transportu.

Chcieliby Państwo oszczędzić własny pojazd przed zużyciem spowodowanym dużym przebiegiem kilometrów? Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie szczegółami Magocar odnośnie wypożyczenia auta na wyjazd za granicę lub o kontakt z naszymi doradcami!

Oddział Nowy Sącz - lokalizacja

Oddział Rzeszów - lokalizacja