MAGO CAR
telefon: Nowy Sącz - 512 363 592, Rzeszów - 502 908 288, Kielce - 512 363 592
Nowy Targ - 512 363 592


Wynajem samochodów do nauki jazdy

W ofercie naszej profesjonalnej wypożyczalni samochodów znajdują się pojazdy do nauki jazdy. Posiadamy samochody dostosowane do szkolenia kierowców kat. B. Są to pojazdy:

  1. SUZUKI BALENO
  2. HYUNDAI I20

Pojazdy te wypożyczamy również w ramach bezpłatnego wynajmu z OC sprawcy.

Szukając samochodu zastępczego z OC sprawcy w Rzeszowie, a także w Nowym Sączu, warto zgłosić się do nas, gdyż pomożemy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Ponadto wszelkie tego typu działania odbywają się w formie bezgotówkowej. Płatnikiem za usługę staje się sprawca stłuczki lub wypadku, z którego polisy wypłacane jest odszkodowanie przez ubezpieczyciela, a uzyskaniem zwrotu kosztów zajmujemy się my. Doświadczone grono naszych specjalistów sprawi, że decydując się na wynajem samochodu do nauki jazdy z Magocar, zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze.
Nie pobieramy kaucji !

Wybierz Magocar - najlepszą wypożyczalnię samochodów do nauki jazdy!

Nasza usługa wynajmu samochodów do nauki jazdy to znakomita propozycja dla ośrodków szkolenia kierowców. Awaria lub poważniejsza stłuczka potrafi mocno obciążyć flotę danej firmy, zatem wypożyczony od nas pojazd zapewni ciągłość prowadzenia szkoleń i wywiązywania się ze zobowiązań.
Skorzystanie z oferty profesjonalnej wypożyczalni samochodów do nauki jazdy to także trafna odpowiedź na pilne zapotrzebowanie na dodatkowy samochód konkretnej marki. Jeśli kursanci już na etapie kursu chcieliby nauczyć się prowadzenia SUZUKI BALENO lub HYUNDAI I20, dzięki naszej usłudze Państwa Szkoła bez problemu będzie w stanie wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, podnosząc prestiż prowadzonej przez Państwa działalności.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami Magocar! Przygotujemy najkorzystniejszą ofertę wynajmu samochodu i zapewnimy auta w pełni przystosowane do profesjonalnej nauki jazdy.

samochód do nauki jazdy suzuki balenoauto do nauki jazdy hyundai

Oddział Nowy Sącz - lokalizacja

Oddział Rzeszów - lokalizacja