MAGO CAR
telefon: Nowy Sącz - 512 363 592, Rzeszów - 502 908 288, Kielce - 512 363 592
Nowy Targ - 512 363 592


Autolaweta Łańcut

W Mago Car stawiamy sobie za cel zagwarantowanie najwyższej jakości usług z zakresu niesienia pomocy drogowej.

Stłuczka albo wypadek może przydarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Jeżeli Państwa samochód został z różnych powodów unieruchomiony na trasie i potrzebna jest autolaweta w Łańcucie lub okolicach, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Fachowa kadra i profesjonalny sprzęt to nasze atuty. Rozwiążemy każdy problem z unieruchomionym pojazdem dzięki m.in. autolawecie z hydrauliczną oraz stałą platformą. Bezpiecznie odholujemy każdy pojazd mechaniczny do Łańcuta.

Nasza autolaweta sprawnie odholuje pojazd do warsztatu w Łańcucie

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej autolawety z Łańcuta, zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy szybki i rzetelny transport samochodów w razie awarii lub wypadku. Nasze autolawety są nowoczesne i posiadają wszystkie niezbędne wyposażenie, dzięki czemu możemy zapewnić komfortowy przewóz Państwa samochodu, motoru, ciągnika czy wózka widłowego.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy dysponują dużym doświadczeniem w przewozie samochodów lawetami. Służymy autolawetą w Łańcucie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy zawsze gotowi, aby zabrać Państwa auto we wskazane miejsce.

Zapewniamy konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli potrzebują Państwo pomocy związanej z transportem pojazdu, prosimy o telefon lub kontakt z nami przez stronę internetową. Z przyjemnością pomożemy w każdej awaryjnej sytuacji na drodze!

512 363 592 - woj. Małopolskie

502 908 288 - woj. Podkarpackie

szkody@magocar.pl

Uścisk dłoni na tle samochodu na terenie Łańcuta

Oddział Nowy Sącz - lokalizacja

Oddział Rzeszów - lokalizacja